Stránka 2 z 2

Re: ozývající se pískot

Napsal: čtv 01 říj 2015, 13:54
od mugwai59
HOST1 píše:Ono to nedela vzdycky, tak je to trosku slozitejsi prijit odkud to jde, kazdopadne dnes jsem to vyslisel i ja. Nastartuje auto, pusti topeni, zaradi rychlost a zacne to piskat priblizne tak minutku skoro dve, ozyva se to vzadu z pravy strany, tam je klinak, ale ten je meneny jsou to 2mesice a kdyz se nezapne topeni tak to nepiska, ze by mel klinak spojitost s poustenim topeni to mi nejak nejde do hlavy. A navic nedela to vzdy.
Tak je to potom jasny, jak rika JBC, taky jsem daval na CDI novy klinak na jare (byl zarezly altik) a porad prubezne dosponovavam:).
Ono je to totiz na hranici piskani, cize staci i vypnout ten vetrak, nebo svetla a zmlkne to, presne toto mi to delalo, pak me to nastvalo a lehl jsem pod to a uz je klid:)
Mel jsem uplne stejny symptomy, nasponujte remen a bude klid:).

Re: ozývající se pískot

Napsal: čtv 01 říj 2015, 17:17
od HOST1
díky moc za rady, vyzkouším a snad to pomůže ;-)

Re: ozývající se pískot

Napsal: čtv 01 říj 2015, 21:52
od Jindřich
Zapni to topení na 1.stupeň, pak na 2 a na 3 a zjisti, jestli se to mění, ať eventuelně vyloučíš ten motorek topení. Jinak vidím, že co napsal Lukáš, je naprostá pravda. 8X/ 8X/