Stránka 14 z 15
Napsal: stř 19 říj 2011, 15:56
od houzar
Napsal: ned 23 říj 2011, 13:28
od houzar
Jakou navigosku ??
Napsal: pon 24 říj 2011, 20:52
od Bart
Zdarek chlapci a devcata

Klasicka navigoska je myslim uz prezitek. Na modernich "chytrych" telefonech je mozne pustit stejny navigacni software, ktery pouzivaji predni vyrobci navigaci. Cena nove navigace a noveho telefonu je podobna. Uzivatel ma potom kvalitni navigaci a telefonek vlastne "zdarma".
Mimo telefonu jsem pouzival Mio, Garmin i Navigon. Clovek casem zjisti, ze jediny rozdil je v kvalite map. V minulosti vyrobci casto a s oblibou vazali mapy na navigaci a po 2 letech podpora map zanikla. Nezbylo nez si koupit nove mapy a to je cena nove navigace.
Napsal: pon 24 říj 2011, 22:31
od michmartin
hmm ... , toš nevím jak ty, ale ja se nemíním slepit při velikosti displeje telefonu
PROTO SEM POŘÍDIL TOTO - multimediální centrum
http://aukro.cz/gps-tablet-igo-7-4gb-ig ... 21504.html
PS : ... , je doba multi - tabletů ( do auta ) - a ne telefonů ...

Napsal: úte 25 říj 2011, 09:36
od Druzeta
Navigace v telefonu a samostatná navigace se nedá rovnat.
To je jako fotit videokamerou, nebo filmovat foákem.
Jediná výhoda když to je v telefonu, tak že je většinou po ruce když je znenadání potřeba, běžnou navi většinou člověk běžně po kapsách nenosí.
Telefon taky nenahradí digitální zrcadlovku co se týče fotek.
Napsal: úte 25 říj 2011, 09:55
od Alena
Napsal: úte 25 říj 2011, 10:27
od Dejvaval
na navigaci nešetřit
Napsal: úte 25 říj 2011, 18:37
od Ivojah
Navigoska:
Napsal: úte 25 říj 2011, 21:11
od Bart
Casto prevlada opravdu tento mylny nazor, ze navigace v telefonu se neda srovnavat. Opak je pravdou.
Napriklad novy HTC Telefon, ze ktereho prave pisu ma display 4.5"!! coz je vetsi nez vetsina navigaci, to k velikosti.
Androidi system je vyrazne spolehlivejsi a rychlejsi nez bezna jadra na kterych bezi navigosky. O spolehlivosti software pro telefony Navigon ci iGo8 si muze vetsina navigaci nechat zdat...
Design to je snad jedina vyhoda priznavam. Tovarni vestavene navigace pro car vypadaji opravdu pekne, ale ma to svoji cenu casto blizici se 100 tis.
Samozrejme se necham rad poucit o dalsich vyhodach klasickych navigaci ....

Napsal: stř 26 říj 2011, 09:23
od Druzeta
display 4.5"!!
Jak se takovej telefon přenáší, musíš kvůli němu všude chodit s taškou nebo batohem?Asi týden jsem používal Nokii N8, ta má display 3,5" a nedá se to narvat do kapsy u riflí a když už se to tam narve tak se nedá sednout a když se povede si sednout tak když někdo volá tak nejde vyndat z kapsy.
Nakonec používám malou Nokii bez operačního systému, stačí mi z toho volat, psát SMS, kalkulačka, a občas foák na nějakou pohotovostní fotku.
Nosit telefon s navigacej po kapsách je jako jezdit s dodávkou po městě, co kdyby náhodou bylo potřeba třeba odvézt nějaká skříň, proto jezdím do města Smartem abych v pohodě zaparkoval a když potřebuju něco odvézt tak pojedu větším autem, to samé je s tou navigací, každej den potřebuju telefonovat a jednou za čas navigovat, tak si na to vezmu tu navigaci a nemusím se každej den otravovat s nošením nějakého obrovského krámu po kapsách.
Napsal: stř 26 říj 2011, 10:24
od xlukas.cz
nesmej se. ja si budu kupovat telefon s 5" displejem!
ale bude to az 3. telefon do pouzivani. stejne jako si nekdo kupuje x aut

Napsal: stř 26 říj 2011, 10:37
od Druzeta
Tohle se taky dobře nosí, má to i ucho na přenášení.

Napsal: stř 26 říj 2011, 12:34
od Janík
Napsal: stř 26 říj 2011, 12:36
od Alena

To by se v kabelce hledalo dobře, teda pokud by se to tam vešlo

Telefon zavazi:
Napsal: stř 26 říj 2011, 15:39
od Bart
... dnes da koupit vsechno, ale ten uzasny 10 kilovy telefonek se shani spatne.
Mam par krasnych kousku a kdyby nekdo neco podobneho valel doma v garage zaplesam radosti
