Rozsvícená kotrolka ABS, Smart je zpomalený na 30km/hod

Řešení problémů elektroinstalace, schémata, návrhy na změny
convoy

Příspěvek od convoy »

zajímavé to s tím benzínem......... :shock: ..........že autí jede lepší na ty vysokooktanové benzíny a tím pádem maličko spadne i spotřeba vím z vlastní zkušenosti,ale tohle? snad jedině opravdu ta lambda....
convoy

Příspěvek od convoy »

xlukas.cz píše:lambda pres rj pri zjisteni spatnych emisi nemuze udelat tento problem?
benzin redeny s naftou nebo jinym svinstvem :roll:
naftou to ředěný nebude, ta je dnes cenově na stejné úrovni , to by se jim nevyplatilo, možná tachnický benzín, nebo nějaká bůhví jaká sračka..... :o
stanislav.rejn

Příspěvek od stanislav.rejn »

Měl by mít menší stlačitelnost a tím pádem vzniká větší komprese=vetší výkon.A menší spotřeba.Myslím že se stím neserou a lijou tam technický benz. :evil:
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3938
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

Veronica píše:Smart ma malou spotrebu takze clovek, kdo ho ma tak na benzinu nemusi setrit a je lepsi si asi nejakou tu kacku doplatit, nez na to doopravdy doplatit...
Tak to teda asi nemám Smarta, protože malou spotřebu teda rozhodně nemám.
stanislav.rejn

Příspěvek od stanislav.rejn »

Nevím když jezdím pijánko těch 90 do práce a zpět tak 4 až 4,3.když k tomu jezdím po městě tak max.5.Což proti oktávce kde 7,5byla jen výletní jízda jinak z městem 8,5 normál. Já jsem spokojen.
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3938
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

To já jezdím mezi 6-7, pod 6 jsem se nikdy nedostal.
stanislav.rejn

Příspěvek od stanislav.rejn »

Druzeta píše:To já jezdím mezi 6-7, pod 6 jsem se nikdy nedostal.
Co tam máš za motor??? 6 jsem měl když jsem jel do prahy plný plyn a měl jsem vedle sebe kolegu 130kg já 100 a 30kg vercajk.Tam bude asi něco špatně.Nebo jezdíš po městě ale ani tak jsem se přes 6 nedostal.
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3938
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

Motor 600cm, 40kw, trochu teda těžší noha :lol: , ale žere to pořád stejně ve městě i mimo město, na nádrž jsem nejvíc ujel 350km a to jsem pak dotankovával 21,5.Průměr mám tak 6,3
stanislav.rejn

Příspěvek od stanislav.rejn »

Mám ten samý motor.Tak nevím pouštíš někdy ten plyn??Nebo tam máš cihlu.Kdyby mě to tolik žralo tak to prodám nebo s tím něco dělám :twisted:
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3938
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

Já to nemám kvůli spotřebě, ale kvůli tomu že v pohodě zaparkuji ve městě takže bych s tím jezdil i kdyby to bralo 10, a jsou tady i odborníci co dokážou jet se Smartem i za 12.
stanislav.rejn

Příspěvek od stanislav.rejn »

Tak já jsem ho koupil právě kvůli spotřeby.No když navrtáš nádrž tak asi jo :lol: To už není technicky možné.Jedině že to maj čiplé a já nevím co ještě.Mě bere oktávka po čipu a když tomu dávám 10,5l. :?
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3938
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

Možný to je, celkovej průměr má 7,4.
Na spotřebu jsou jiný auta třeba Lupo.
Veronica

Příspěvek od Veronica »

Druzeta píše:
Veronica píše:Smart ma malou spotrebu takze clovek, kdo ho ma tak na benzinu nemusi setrit a je lepsi si asi nejakou tu kacku doplatit, nez na to doopravdy doplatit...
Tak to teda asi nemám Smarta, protože malou spotřebu teda rozhodně nemám.
Tak to teda taky nevim co mas, jeste jsem nepotkala nikoho se spotrebou u Smarta jako Ty. My mame kolem 4 a piskame si. Ale jak rikas, pokud je Ti to jedno a Smart Ti slouzi predevsim, aby ses dostal a zaparkoval i na normalne nemozna mista, tak jen souhlasim. To je k nezaplaceni. Nejlepsi jsou ty parkoviste co maji ceduli '3 parkovaci mista' a ty jsou plna, ale Ty tam stejne to ctvrty udelas a zaparkujes do rozku kde konci patnik.
Veronica

Příspěvek od Veronica »

Druzeta píše:Motor 600cm, 40kw, trochu teda těžší noha :lol: , ale žere to pořád stejně ve městě i mimo město, na nádrž jsem nejvíc ujel 350km a to jsem pak dotankovával 21,5.Průměr mám tak 6,3
Tak si ale rikam, ze to je stejne hodne, my na plnou ujedeme obvykle aspon tech 700, coz Ty jen polovinu. Mozna by to chtelo na to mrknout. Myslim, ze u motoru s tvym vykonem je to nadnormal. Pokud je to treba nejaka mensi chyba, tak by to stalo za to na to prijit, protoze mit o polovinu mensi spotrebu by mohlo byt prijemne..
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3938
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

Není to polovina, protože Ty máš nádrž na 33l a já jenom na 22l, spíš mě otravuje to že jsem často na pumpě. :?
Odpovědět