Stránka 4 z 5
Napsal: úte 26 kvě 2009, 21:49
od DYK77
Babička někam jde a drží noviny. Jelikož je to Právo asi jde sr@t

Napsal: stř 27 kvě 2009, 11:02
od Chorche
to sis splet, f tom ftipu bylo "jelikož drží Pravdu". Zní to podobně, ale šlo o ruský noviny nikolif český.

Sem holt pamnětník

Napsal: stř 27 kvě 2009, 13:25
od DYK77
Já vim , já to znám zase jako že nesla "izvěstie" nebo jak to bylo
Tak ono časopisem žena a život , by to ani nešlo, protože ten papír je k tomu dost nevhodný a babička by si po takovém průseru musela jít umejt záda

Napsal: stř 27 kvě 2009, 15:30
od Chorche
té fak, dost klouže
Napsal: sob 06 čer 2009, 00:33
od hadak
nasel novy tip smarta....
http://blogs.edmunds.com/greencaradviso ... -nevs.html

- nechapu proc to zobrazeni nefunguje...
Napsal: sob 06 čer 2009, 07:34
od DYK77
hadak píše: 
- nechapu proc to zobrazeni nefunguje...
Protože je ten obrázek nějak zajódovanej. Jakmile to nekončí jpg nebo gif tak to nejde nasdílet

Napsal: sob 06 čer 2009, 07:39
od DYK77
Napsal: ned 26 črc 2009, 09:26
od houzar
Napsal: ned 26 črc 2009, 12:46
od DYK77
Ta věc s displejíkem se mi líbí

Napsal: ned 26 črc 2009, 13:00
od xlukas.cz
asi se mne ten novy zacina libit. budu ale resit dilema jestli stareho nebo noveho - kvuli delce

Napsal: ned 26 črc 2009, 13:04
od DYK77
Novej je pěknej, ale taky jsem si ho musel trochu dostat do oka. Nakonec jsem zjistil, že jako vždy kola dělaj auto a když se jen ten základ posadí na něco rozměrnějšího , tak to nemá chybu a pokud bych se měl na tvém místě rozhodovat, tak jdu tutově do nového
Napsal: ned 26 črc 2009, 13:14
od xlukas.cz
kdybych omezil jezdeni, tak bych mohl brabuse i v benzinu

Napsal: ned 26 črc 2009, 13:24
od DYK77
Kup si Smartíka který bude vyhovovat tvému stylu

Napsal: ned 26 črc 2009, 13:29
od xlukas.cz
nooo, je fakt ze v sobotu rano jak sem jel dom, tak jezdilo jedno auto za druhym a porad v kolone. ani pro zabavu se moc predjizdet nedalo

furt neco do protismeru. a kdyz uz se dalo, tak byl citit nedostatek vykonu a to sem jel vyjimecne sam a skoro prazdny.
Napsal: pon 27 črc 2009, 10:38
od Chorche
Mně se furt nejvíc líbí první generace. Byly takový nejveselejší. Jak zvenku tak zevnitř. Ty nová uš sou moc strohý. Za tim uš se tolik kikin nevohlídne

Ve starym se na mně furt něgdo culí
