Stránka 4 z 5

Napsal: úte 26 kvě 2009, 21:49
od DYK77
Babička někam jde a drží noviny. Jelikož je to Právo asi jde sr@t :lol:

Napsal: stř 27 kvě 2009, 11:02
od Chorche
to sis splet, f tom ftipu bylo "jelikož drží Pravdu". Zní to podobně, ale šlo o ruský noviny nikolif český. :lol: Sem holt pamnětník :lol:

Napsal: stř 27 kvě 2009, 13:25
od DYK77
Já vim , já to znám zase jako že nesla "izvěstie" nebo jak to bylo :lol:
Tak ono časopisem žena a život , by to ani nešlo, protože ten papír je k tomu dost nevhodný a babička by si po takovém průseru musela jít umejt záda :lol:

Napsal: stř 27 kvě 2009, 15:30
od Chorche
té fak, dost klouže

Napsal: sob 06 čer 2009, 00:33
od hadak
nasel novy tip smarta....
http://blogs.edmunds.com/greencaradviso ... -nevs.html

Obrázek - nechapu proc to zobrazeni nefunguje...

Napsal: sob 06 čer 2009, 07:34
od DYK77
hadak píše: Obrázek - nechapu proc to zobrazeni nefunguje...
Protože je ten obrázek nějak zajódovanej. Jakmile to nekončí jpg nebo gif tak to nejde nasdílet :?

Napsal: sob 06 čer 2009, 07:39
od DYK77
Ten "Smart" je další produkce Čínských "konstruktérů" viz téma ...
http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=643

http://www.smart2.phorum.cz/Dokumenty2/ ... _SMART.PPS

Napsal: ned 26 črc 2009, 09:26
od houzar

Napsal: ned 26 črc 2009, 12:46
od DYK77
Ta věc s displejíkem se mi líbí :)

Obrázek

Napsal: ned 26 črc 2009, 13:00
od xlukas.cz
asi se mne ten novy zacina libit. budu ale resit dilema jestli stareho nebo noveho - kvuli delce :roll:

Napsal: ned 26 črc 2009, 13:04
od DYK77
Novej je pěknej, ale taky jsem si ho musel trochu dostat do oka. Nakonec jsem zjistil, že jako vždy kola dělaj auto a když se jen ten základ posadí na něco rozměrnějšího , tak to nemá chybu a pokud bych se měl na tvém místě rozhodovat, tak jdu tutově do nového

Napsal: ned 26 črc 2009, 13:14
od xlukas.cz
kdybych omezil jezdeni, tak bych mohl brabuse i v benzinu 8)

Napsal: ned 26 črc 2009, 13:24
od DYK77
Kup si Smartíka který bude vyhovovat tvému stylu *posádka*

Napsal: ned 26 črc 2009, 13:29
od xlukas.cz
:lol:
nooo, je fakt ze v sobotu rano jak sem jel dom, tak jezdilo jedno auto za druhym a porad v kolone. ani pro zabavu se moc predjizdet nedalo :( furt neco do protismeru. a kdyz uz se dalo, tak byl citit nedostatek vykonu a to sem jel vyjimecne sam a skoro prazdny.

Napsal: pon 27 črc 2009, 10:38
od Chorche
Mně se furt nejvíc líbí první generace. Byly takový nejveselejší. Jak zvenku tak zevnitř. Ty nová uš sou moc strohý. Za tim uš se tolik kikin nevohlídne :lol: Ve starym se na mně furt něgdo culí :lol: