nepotrebujes v okoli...auto sa nekupuje len na okoli...takze treba sa dohodnut a mozeme auto pozriet kdekolvek...potvorkazuz píše:no ,ja mam takych ludi tu na fore, v okoli nikoho
a kludne aj v nemecku..ako chces...
Abychom nezůstali zakonzervováni, připojili jsme se k Facebooku, kde nás najdete TADY!
clo vyratavas s ceny kupeneho auta..ked kupis auto za 2000 eur, tak mas clo 19 %..potvorkazuz píše:ano ale Svajciarsko nie je v EU takze clo je nehorazne drahe ...
ja nerozumim tomu proc by to neslo nebo to byl problem. prosim o vysvetleni.potvorkazuz píše: ... a nemozem ho nechat tu na rodicov napisane,lebo tu su nehorazne drahe poistky za auta a keby sa s nim nieco stalo ,tak by ma dovoz do Svajciarska zo SK stal vela penazi . Ale dakujem za vase podnety .





