Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Kecy které nejsou k věci
Gibon
Smart ACE
Příspěvky: 3765 Registrován: úte 03 dub 2007, 10:23
Bydliště: Praha 4, vedle Jirky P
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od Gibon » čtv 27 pro 2007, 19:01
moni píše: Gibon píše: Príšerne. Usnul jsem až v pul tretí a stával jsem ve 4:45. A pak jeste zápas. A tady jsou dneska všichni mlcenlivý a smutný.
nekeceeej, drív, neee?
kdo je mlcenlivej a smutnej???!?
Já.
Milí, mladí příchozí. Jsem to nejlepší co Vás na tomto fóru čeká.
moni
Příspěvek
od moni » čtv 27 pro 2007, 19:01
Gibon píše: moni píše: chces porídit rakev?ale setríme, místo na hlavu nezbude, budes jí mít o 20cm kratsí...
Budu mít o 20 cm kratší hlavu
rakev...
nebo už jsi pro tu krásnou urnicku pod schodama...?
moni
Příspěvek
od moni » čtv 27 pro 2007, 19:01
Gibon píše: moni píše: Gibon píše: Príšerne. Usnul jsem až v pul tretí a stával jsem ve 4:45. A pak jeste zápas. A tady jsou dneska všichni mlcenlivý a smutný.
nekeceeej, drív, neee?
kdo je mlcenlivej a smutnej???!?
Já.
proooo????
Gibon
Smart ACE
Příspěvky: 3765 Registrován: úte 03 dub 2007, 10:23
Bydliště: Praha 4, vedle Jirky P
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od Gibon » čtv 27 pro 2007, 19:02
Dneska bych to teplé, tmavé místo vzal.
Milí, mladí příchozí. Jsem to nejlepší co Vás na tomto fóru čeká.
moni
Příspěvek
od moni » čtv 27 pro 2007, 19:04
STAS1 píše: Ja jsem cekal, ze hodis do placu zas nejakou hlasku .... a vono nic
no co chces, je to jak cvicenej tulen v tomhle tematu...zasi.at jiny temata je jiny, zakazany.....
Gibon
Smart ACE
Příspěvky: 3765 Registrován: úte 03 dub 2007, 10:23
Bydliště: Praha 4, vedle Jirky P
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od Gibon » čtv 27 pro 2007, 19:04
moni píše: Gibon píše: moni píše: Gibon píše: Príšerne. Usnul jsem až v pul tretí a stával jsem ve 4:45. A pak jeste zápas. A tady jsou dneska všichni mlcenlivý a smutný.
nekeceeej, drív, neee?
kdo je mlcenlivej a smutnej???!?
Já.
proooo????
Nejak to na me sedlo. A nechce se to pustit.
Milí, mladí příchozí. Jsem to nejlepší co Vás na tomto fóru čeká.
houska
Smart ACE
Příspěvky: 6262 Registrován: stř 18 říj 2006, 19:25
Bydliště: Praha-Řepy
Příspěvek
od houska » čtv 27 pro 2007, 19:07
to chce maliny
houska mi už neříká pane
moni
Příspěvek
od moni » čtv 27 pro 2007, 19:07
Gibon píše: moni píše: Gibon píše: moni píše: Gibon píše: Príšerne. Usnul jsem až v pul tretí a stával jsem ve 4:45. A pak jeste zápas. A tady jsou dneska všichni mlcenlivý a smutný.
nekeceeej, drív, neee?
kdo je mlcenlivej a smutnej???!?
Já.
proooo????
Nejak to na me sedlo. A nechce se to pustit.
tak si jdi stando lehnout, at jsi fit!
no takhle te s houskou porazime raz dav!v tomhle deprimovaným stavu...
houska
Smart ACE
Příspěvky: 6262 Registrován: stř 18 říj 2006, 19:25
Bydliště: Praha-Řepy
Příspěvek
od houska » čtv 27 pro 2007, 19:09
4 stranky za 3 hodiny tak tomu rikam fofr a to je jeste gibon bez nalady
houska mi už neříká pane
houska
Smart ACE
Příspěvky: 6262 Registrován: stř 18 říj 2006, 19:25
Bydliště: Praha-Řepy
Příspěvek
od houska » čtv 27 pro 2007, 19:10
Gibon píše: moni píše: Gibon píše: Príšerne. Usnul jsem až v pul tretí a stával jsem ve 4:45. A pak jeste zápas. A tady jsou dneska všichni mlcenlivý a smutný.
nekeceeej, drív, neee?
kdo je mlcenlivej a smutnej???!?
Já.
si dostal kanara co?
houska mi už neříká pane
Gibon
Smart ACE
Příspěvky: 3765 Registrován: úte 03 dub 2007, 10:23
Bydliště: Praha 4, vedle Jirky P
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od Gibon » čtv 27 pro 2007, 19:13
Prdlacky, kanáre. Ale prohrál jsem, to je pravda. 5:4 a to už jsem vedl 4:2. To zase lítala raketa vzduchem. A jaký pekný slova jsem kricel. Obcas se prisel podívat z vedlejších kurtu.
Milí, mladí příchozí. Jsem to nejlepší co Vás na tomto fóru čeká.
moni
Příspěvek
od moni » čtv 27 pro 2007, 19:15
kua, tak se prober, nás vyklepnes vsechny ze dvou duvodu:
1)protoze ty to hrajes 4roky
2)protoze to nikdo krome tebe neumí pocitat.....
Gibon
Smart ACE
Příspěvky: 3765 Registrován: úte 03 dub 2007, 10:23
Bydliště: Praha 4, vedle Jirky P
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od Gibon » čtv 27 pro 2007, 19:19
Já vás šidit nebudu
Hohoho.
Milí, mladí příchozí. Jsem to nejlepší co Vás na tomto fóru čeká.
moni
Příspěvek
od moni » čtv 27 pro 2007, 19:22
to chci videt, já si ríkala odkud te neznám a to jsi ty, ten potulný handlír ze staromáku!prodals mi stporocentne pravy svycarrsky hodinky!
zn.:made in china!
moni
Příspěvek
od moni » čtv 27 pro 2007, 19:23
nejak me zacalo bolet brisko, asi jsem uz toho vypila vic, nez zvládám...