Tak to mě těšíxlukas.cz píše:... starosti bude stejne jako s velkou...
Svatba v Praze
-
pezot309
Re: Svatba v Praze
tak to teda taky přeju " hepy brzdy ču jů "Pette píše:Milý kolegové Smaráci, v pátek 24.10 2008 jsem udelal zásadni rozhodnuti a to, že jsem se oženil. na svatbu jsem jel jak jinak, nez stylove Smartemprikládam sem jednu z mnoha fotek


