Napsal: stř 19 bře 2008, 14:41
jo, tak to je jina, jestli to tak bude opravdu, tak ti gratuluju.
stihnes sraz nebo ne?
stihnes sraz nebo ne?
Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://www.smart-club.cz/phpBB3/
NO OPRAVUJÍ TO OD VČEREJŠKA, TAK SNAD SE TO PODAŘÍ... TAKŽE SRAZ BY MĚL BÝT V POHO- RÁD SE POCHLUBÍM PIŠKOTKEM... MÁM CHALUPU V ORLICKÝCH HORÁCH TO JE KOUSEK, TAKŽE TO ALESPON SPOJÍM S KONTROLOU JESTLI NESPADLA POD SNĚHEM...xlukas.cz píše:jo, tak to je jina, jestli to tak bude opravdu, tak ti gratuluju.
stihnes sraz nebo ne?
to je jasnačka... nevytáčet... a po 600 km vyměním pro jistotu olej na radu p. Chrobáka... já si stejně zapálím doutník a jen ploužím a užívám si, at se honí blázni já nespěchámEldiga píše:no ty budeš mít krásný víkend!!! gratuluju, hlavně bacha na vytáčení, musíš to zajet nebo ti nic neříkaly?
Tak rovnou těch našich dvacet prcků zapřáhneme do dvacetizpřeží a spojíme je kovovejma tyčema co se na nich tahaj nákladáci! Budem jeden megavláček s totálně sehranou akcelerací! A už se těším na ty kruháky, to bude zase jízda!Eldiga píše:kolona bude mít zběsilé tempo a minimální rozestuby, musíme působit jak aqubeli a na nikoho se nečeká
Eldiga píše:pro jistotu máme od pantáty k dispozici náhradní autobu, zamluvil sem ho na celý víkend