Stránka 5 z 5

Napsal: stř 19 bře 2008, 14:41
od xlukas.cz
jo, tak to je jina, jestli to tak bude opravdu, tak ti gratuluju.

stihnes sraz nebo ne?

Napsal: stř 19 bře 2008, 14:45
od asayull
xlukas.cz píše:jo, tak to je jina, jestli to tak bude opravdu, tak ti gratuluju.

stihnes sraz nebo ne?
NO OPRAVUJÍ TO OD VČEREJŠKA, TAK SNAD SE TO PODAŘÍ... TAKŽE SRAZ BY MĚL BÝT V POHO- RÁD SE POCHLUBÍM PIŠKOTKEM... MÁM CHALUPU V ORLICKÝCH HORÁCH TO JE KOUSEK, TAKŽE TO ALESPON SPOJÍM S KONTROLOU JESTLI NESPADLA POD SNĚHEM...

Napsal: pát 28 bře 2008, 18:09
od asayull
TAK DNESKA JSEM PŘEVZAL PIŠKOTA ZPĚT S GENERÁLKOVANÝM MOTOREM- DOKONCE JINÝM, PROTOŽE TEN STARÝ JIM PŘI OPRAVĚ ZÙSTAL V RUCE... TAKŽE HURÁ A ZADARMO... UZNALI TO JAKO V ZÁRUCE... SLUNCE SVÍTÍ... STŘECHA JE ZBYTEČNÁ... TO BUDE VÍKEND

Napsal: pát 28 bře 2008, 19:45
od Eldiga
no ty budeš mít krásný víkend!!! gratuluju, hlavně bacha na vytáčení, musíš to zajet nebo ti nic neříkaly?

Napsal: pát 28 bře 2008, 21:07
od asayull
Eldiga píše:no ty budeš mít krásný víkend!!! gratuluju, hlavně bacha na vytáčení, musíš to zajet nebo ti nic neříkaly?
to je jasnačka... nevytáčet... a po 600 km vyměním pro jistotu olej na radu p. Chrobáka... já si stejně zapálím doutník a jen ploužím a užívám si, at se honí blázni já nespěchám :) ...

Napsal: pát 28 bře 2008, 21:18
od Eldiga
no musíš to mít do srazu zajetý, protože kolona bude mít zběsilé tempo a minimální rozestuby, musíme působit jak aqubeli a na nikoho se nečeká :D

Napsal: pát 28 bře 2008, 21:34
od road-star
Eldiga píše:kolona bude mít zběsilé tempo a minimální rozestuby, musíme působit jak aqubeli a na nikoho se nečeká :D
Tak rovnou těch našich dvacet prcků zapřáhneme do dvacetizpřeží a spojíme je kovovejma tyčema co se na nich tahaj nákladáci! Budem jeden megavláček s totálně sehranou akcelerací! A už se těším na ty kruháky, to bude zase jízda! :twisted: :D :twisted:

Napsal: pát 28 bře 2008, 21:37
od Eldiga
no vida a nápady se začínaj hrnout. to je dobrejnápad, ale první nejedu, určitě se v koloně najde spousta těch co budou chtít jet na moravu zadarmo a vypnou motor :D

Napsal: pát 28 bře 2008, 21:38
od road-star
:lol:

Napsal: pát 28 bře 2008, 21:59
od Eldiga
pro jistotu máme od pantáty k dispozici náhradní autobu, zamluvil sem ho na celý víkendObrázek
Obrázek

Napsal: pát 28 bře 2008, 23:21
od road-star
No ty vole, f tom bych fakt nechtěl jet zkalenej. Bych nevěděl co je strop a co zem! :lol:

Napsal: sob 29 bře 2008, 13:31
od DYK77
Tak mám 13:25 Touhle dobou za týden to už skoro půl hodiny povalíme :D

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

V kloně hezky s rozestupy a kdyby na tyči, tak jak se někomu nebude hulit s výfucku, tak ho odpojíme :lol:

Napsal: sob 29 bře 2008, 13:33
od DYK77
Eldiga píše:pro jistotu máme od pantáty k dispozici náhradní autobu, zamluvil sem ho na celý víkend
:shock: vyndat sedačky a zhotovit zadní výklopnou stěnu jako nájezd :lol: