Stránka 7 z 10

Napsal: ned 24 kvě 2009, 20:19
od Gibon
Ty si vítej doma :D

Napsal: ned 24 kvě 2009, 20:29
od DYK77
Taky by jsi se měl někdy kouknout do občanky :lol:

Napsal: pon 25 kvě 2009, 06:34
od houzar
Gibon píše:Teda pane Houzar. Na vítání 18letých Adélek jsem tady já :D
ty už máš po sezoně

Napsal: pon 25 kvě 2009, 20:02
od DYK77
:-)))

Napsal: pon 25 kvě 2009, 22:32
od Gibon
Jelimani vesnický :evil:

CDI ...800...r2000

Napsal: sob 11 črc 2009, 19:00
od mirec365
Mirec a Pavlinka...Ostravsko...

Napsal: sob 11 črc 2009, 21:02
od DYK77
Hoj Hoj, tak a vás Smart dlouho baví :wink:

Re: CDI ...800...r2000

Napsal: pon 13 črc 2009, 17:11
od houska
mirec365 píše:Mirec a Pavlinka...Ostravsko...
hujhuj zdar

jména

Napsal: pon 20 črc 2009, 21:20
od m.pompo
Martina ahoj :lol:

Napsal: pon 20 črc 2009, 21:37
od houska
hoj :wink:

...

Napsal: pon 20 črc 2009, 22:16
od m.pompo
:oops:

Napsal: pon 20 črc 2009, 23:06
od Apollo
to je teda pokec :wink: jinak ahój

...

Napsal: úte 21 črc 2009, 22:01
od m.pompo
pokec by byl ale musím občas i spát. :roll: hmm také děti a td.znáte to,nebo??

Napsal: úte 21 črc 2009, 22:36
od houska
to neznám :lol:

...

Napsal: úte 21 črc 2009, 22:58
od m.pompo
občas bych také patřila mezi ty co to neznají :lol: