Odborník na Microsoft

Kecy které nejsou k věci
Uživatelský avatar
armani
Příspěvky: 215
Registrován: pon 27 srp 2007, 22:27
Bydliště: Trencín

Odborník na Microsoft

Příspěvek od armani »

Je tu medzi nami odborník na licenčnú politiku Microsoftu? Potrebujem nejake rady ohladom multilicencií pre Windows7. Ak ano prosím do SZ nech tu zbytočne nezavadzame.

dakujem. :wink:
Igor, Trencín
Smart Fortwo MC 01, 599cm3, benzín, výbava pure, r.v. 2002, farba: cierna, stav km k 10.11.2016: 90 105 km
Uživatelský avatar
Pajik
Smart ACE
Příspěvky: 1156
Registrován: sob 30 čer 2007, 20:55
Bydliště: Lysá nad Labem

Re: Odborník na Microsoft

Příspěvek od Pajik »

armani píše:Je tu medzi nami odborník na licenčnú politiku Microsoftu? Potrebujem nejake rady ohladom multilicencií pre Windows7. Ak ano prosím do SZ nech tu zbytočne nezavadzame.

dakujem. :wink:
Jojo, moje segra je u Mrkve a dela tam obchod. Napis co potrebujes, zeptam se ji.
O--O 0.8CDi 2000 - Protitanková střela schopná opětovat palbu
Beulingo Multispace 2.0HDi 2005 - Polabský offroad
Odpovědět