Ostrikovace - Roadster
Napsal: úte 25 led 2011, 08:32
Zdravim,
vcera se mi stala takova nemila vec. Pravdepodobne mi dosla tekutina v ostrikovacich. Tak sem dolil asi 0,7l, abych tam mel alespon neco, ale to cerpadlo, nebo co to nasava to zaboha nemuze nasat. Asi 5 minut sem ho trapil a pak se mi ho zzelelo. Tak nevim co s tim. Mel sem v tom klasickou nemrznouci tekutinu, a navic vcera bylo tak od 0 do max -1, takze tam nemohlo nic zamrznout. Nevim, jak funguje to cerpadylko, jestli nepotrebuje mit plnou nadobku... Nevite nekdo?
vcera se mi stala takova nemila vec. Pravdepodobne mi dosla tekutina v ostrikovacich. Tak sem dolil asi 0,7l, abych tam mel alespon neco, ale to cerpadlo, nebo co to nasava to zaboha nemuze nasat. Asi 5 minut sem ho trapil a pak se mi ho zzelelo. Tak nevim co s tim. Mel sem v tom klasickou nemrznouci tekutinu, a navic vcera bylo tak od 0 do max -1, takze tam nemohlo nic zamrznout. Nevim, jak funguje to cerpadylko, jestli nepotrebuje mit plnou nadobku... Nevite nekdo?