Ale mám strach z toho , že lak nebude držet na tom plastu .
Tak se ptám lakovali jste už nekdo tyto díly ....? Popřípadě jak vám drží lak ...na těch dílech ....
Všem moc díky za info .
Abychom nezůstali zakonzervováni, připojili jsme se k Facebooku, kde nás najdete TADY!
