Stránka 1 z 1
Jdou plasty lakovat na Smartovi , díky za rady a zkušenosti
Napsal: stř 02 bře 2011, 18:25
od jury--smart
Ahoj, chci lakovat Smarta (fortwo) v plánu mám lakovat předek + dveře a zadní díl kufru .
Ale mám strach z toho , že lak nebude držet na tom plastu .
Tak se ptám lakovali jste už nekdo tyto díly ....? Popřípadě jak vám drží lak ...na těch dílech ....
Všem moc díky za info .

Napsal: stř 02 bře 2011, 19:03
od RavenS.
uplne v pohode sa to da lakovat, ale musi sa to pred lakovanim nejak upravit
Napsal: stř 02 bře 2011, 19:39
od scorpi4
treba to dat urobit niekomu, kto vie, ako na to..plasty sa bezne lakuju, technologia lakovania je vsak minimalne v zaklade odlisna..treba pouzit zmakcovac plastov, aby sa dobre previazali so zakladom, a na to ide klasicky nastrek uz potom...
Napsal: stř 02 bře 2011, 20:21
od kuher
Tady se to řeší u čtyrkolek, tak třeba něco najdeš.:
http://www.quadmania.cz/forum-detail/?ft=2345&fid=20
Re: Jdou plasty lakovat na Smartovi , díky za rady a zkušeno
Napsal: čtv 03 bře 2011, 16:35
od MausX
Jde to naprosto vpohode. Nove plasty primo koupene v mercedesu jsou uz totiz nebarvene pouze cerne. Takze lakovani je jedina moznost. Sam takovou to upravu mam a drzi naprosto skvele.
Podarilo se mi ten nalakovany blatnik tuknout a krupnout a barva stale drzi i v tom zlomu.