Stránka 1 z 1
0,8CDI chcípne a jde nastartovat až za minutu
Napsal: čtv 14 čer 2012, 17:43
od GeneHawkins
Zdravím všechny, mám problém. Jak už v nadpisu, Smart 0,8 CDi za jízdy najednou chcípne a minutu (tak asi) nejde natočit. Pak vlevo vpředu (mám pocit) něco cvakne a už to jde normálně natočit a jede.
Stává se to v nepravidelných intervalech, klidně i minutu po výjezdu.
Chybu to napíše P0251 Regulace dávkování paliva pro vstřikovací řerpadlo "A" (vačka/rotor/vstřikovač).
Díky za nápady.
Napsal: sob 16 čer 2012, 21:22
od carda
Skusim poradit ale nevim v pojiskove skrince prohlidnout relatka
Napsal: ned 17 čer 2012, 13:14
od Greg
Zkus zkontrolovat kablík / čidlo na commonrail-pumpě
Re: 0,8CDI chcípne a jde nastartovat až za minutu
Napsal: stř 07 lis 2012, 23:08
od kolmi19
GeneHawkins píše:Zdravím všechny, mám problém. Jak už v nadpisu, Smart 0,8 CDi za jízdy najednou chcípne a minutu (tak asi) nejde natočit. Pak vlevo vpředu (mám pocit) něco cvakne a už to jde normálně natočit a jede.
Stává se to v nepravidelných intervalech, klidně i minutu po výjezdu.
Chybu to napíše P0251 Regulace dávkování paliva pro vstřikovací řerpadlo "A" (vačka/rotor/vstřikovač).
Díky za nápady.
Jestli to chcípne při volnoběhu,tak jsem měl ten samý problém. Stačil vyměnit snímač otáček motoru a bylo to v pohodě...
Napsal: stř 20 úno 2013, 19:56
od houzar
Napsal: stř 20 úno 2013, 21:43
od xlukas.cz
paradni vieo.
