Prodám Smart ForTwo 0,6 Turbo

Máte něco co nepotřebujete?
Odpovědět
Miras

Prodám Smart ForTwo 0,6 Turbo

Příspěvek od Miras »

Ahoj lidi, prodám Smartíka, zatím se tu neumím moc pohybovat takže prosím o shovívavost. Dovezl jsem jej nedávno z Německa. Byl po majitelce paní (1928) je to v Německém TP. Takže auto je velice pěkné, většinou stálo v garáži. Najeto 99000km, Bohužel asi klasika podpálený ventil. Takže jsem sundal hlavu a dal nové výfukové ventily,všechny simerinky ventilů, a samozřejmě těsnění. Při výměně oleje jsem zaletoval do vany šroub pro příští výměny olejů. Jinak turbo se tvářilo jako téměř nové, doopravdy naprosto suché žádný olej v intercooleru. Najel jsem 1500km a zdá se že olej neubyl. Válce byly naprosto neopotřebované žádná stopa po ujetých kilometrech. Při jízdě nic netluče auto je ,,tuhé,,. Prostě si myslím že je fakt docela ve slušném stavu. Samozřejmě nějaké vady na kráse má. K výbavě ABS, ESP, turbo, manuální klimatizace, el. okna, panoramatická střecha, neoriginální rádio s CD, alarm , centrál na dálku (opravovaný klíček). Jeden přední blatník asi stříkaný. Budu se snažit vložit nějaké fotky jinak je rád pošlu na požádání. Důvod prodeje je že mám doma už dalšího. Takže jednoduše bych se rád věnoval těmto malým zázrakům automobilového průmyslu. Protože bych nerad někoho zklamal pište co chcete vědět a já po pravdě odpovím nemám zájem si zkazit reputaci hned na počátku. Jinak kdyby někdo potřeboval opravu jsem k službám. Nemám velký servis ale slušnou dílničku a věnuji se práci protože mě ještě ,,baví,,.Vaše nemocné autíčko si mohu od vás přivézt.
Miras

Příspěvek od Miras »

Zapoměl jsem asi to důležité cena by měla být okolo 50tis kč. a auto je k vidění kousek za Prahou obec Štíhlice cca 30km od Prahy. Bylo dovezeno nedávno takže TK je měsíc stará.
Odpovědět