Znáte ho?

Nechcete se registrovat a chcete něco sdělit ...
Odpovědět
leny

Příspěvek od leny »

děkuji:-) ..to je ona :-) a zítra tedy zajedu do nějakého servisu poblíž. Snad se do té doby nic nestane..
leny

Příspěvek od leny »

no právě jestli to vůbec budou vědět co s tim..na místnímSTK jsem jim musela ukázat kde je baterka nemohli ji najít a původní majitel prý tam nelil nic tak to jedině vytáhnout tou injekcí ten zbytek žejo
kuher
Smart ACE
Příspěvky: 951
Registrován: čtv 09 črc 2009, 20:57
Bydliště: Č.Třebová

Příspěvek od kuher »

Ono to vypadá jinak, když je dole "čumák", nebo když tam koukáš mřížkou. A zkoušet vycucnout trochu stříkačkou, bez delší hadičky bych se nepokoušel, muže tam hupnout, navíc je tam místa jako v hodinkách. V servisu si poradí, nebo jim naznač, kde to je. Je fakt, že by se po čase měla kapalina měnit, ale laik neví rozhodně, zda už je třeba měnit. :? A na STK, pokud auto technik neviděl, též tápá. U mého hledal VINku, u baterie, tak jsem mu poradil, že je i u víka k motoru. Dělal "napapanýho". :o
Fortwo 0,8 cdi 2002
Uživatelský avatar
JBC
Site Admin
Příspěvky: 3720
Registrován: čtv 07 bře 2013, 22:29
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od JBC »

leny píše:děkuji:-) ..to je ona :-) a zítra tedy zajedu do nějakého servisu poblíž. Snad se do té doby nic nestane..
Nemělo by se stát, když tam původní majitel nic nelil celou dobu. Na druhou stranu, když nic nelil, znamená to, že kapalina je stará a chtěla by vyměnit.
Už jsi prostudovala rubriku TIPY, jestli někde poblíž nemáš ostatními členy vyzkoušený servis?
450 City Coupé MC01
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus
52A Crossblade
Michalak C7
leny

Příspěvek od leny »

No vy jste prostě pokladi tady:-) hledat TIPY by mne nenapadlo ale jukla sem a servis toho pana Chudíčka tu mám asi 200 metrů od baráku:-)ani o něm nevím..no vás mi seslal myslim ježíšek:-) zítra tam skočím..
Uživatelský avatar
JBC
Site Admin
Příspěvky: 3720
Registrován: čtv 07 bře 2013, 22:29
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od JBC »

Neboj, z Tebe taky jednou bude Smartí poklad. Normální poklad už určitě jsi, to nepochybuji...
450 City Coupé MC01
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus
52A Crossblade
Michalak C7
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

kdybys chtela, tak ti smarta prolezu a ukazu ti na co si davat pozor, co kde je atd. uz se mne stalo, ze sem mluvil s lidma co meli smarta rok, dva a byli prekvapeni, ze sem jim ukazal neco co neznali.
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
Jerome

Příspěvek od Jerome »

Má pravdu ten chlapec ;-) :D
kuher
Smart ACE
Příspěvky: 951
Registrován: čtv 09 črc 2009, 20:57
Bydliště: Č.Třebová

Příspěvek od kuher »

:D Se ví, já jsem třeba 4 roky nevěděl, že se kufr dá otevřít klíčem dálkově a se za to nestydím, asi nebudu sám. :oops: :shock:
Fortwo 0,8 cdi 2002
Uživatelský avatar
JBC
Site Admin
Příspěvky: 3720
Registrován: čtv 07 bře 2013, 22:29
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od JBC »

Už jsem se začínal bát, že Lukáš nenabídne pomoc. Asi nebyl přes víkend u počítače. Nakonec to dobře dopadlo. A podle mého předpokladu.

Hele, lidi, teď celkem přesně víme, kde Leny bydlí. Že bychom zajeli na kafe? (Všichni najednou!)
450 City Coupé MC01
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus
52A Crossblade
Michalak C7
leny

Příspěvek od leny »

já myslela že děláte srazy :-) a né přepadovky:-) pomoc uvítam to je jasné ale na kafe k nám chodí jen ti co se nebojí psů a leguána.
.fakt jsou ty zadní dveře na dálkovééé ?? a jak se to dělá já mam naklíčku jen jeden čudlík.. a když už jste tak vstřícní tak vás ještě zneužiji jednou..to číslo na dofukování kol na víčku mi nesouhlasí s tlakoměrem...kolik to má být na klasickém tlakoměru..v zimě 220 ? abych to nepřehnala..děkuji
Uživatelský avatar
JBC
Site Admin
Příspěvky: 3720
Registrován: čtv 07 bře 2013, 22:29
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od JBC »

Jestli se nepletu, tak Ty si zadní dveře dálkáčem neotevřeš. Já mám na klíči tři tlačítka - odemknout, zamknout, otevřít vzadu - na tom třetím tlačítku je obrázek otevřeného zadního okna.

U mého auta se mají přední i zadní kola hustit stejně - 2,0 bar = 29 psi (pound per square inch = liber na čtvereční palec) = 200 kPa = 1,974 atm. Hustím je trochu víc, těch 220, jak píšeš.
450 City Coupé MC01
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus
52A Crossblade
Michalak C7
Uživatelský avatar
STAS1
Smart ACE
Příspěvky: 707
Registrován: stř 25 črc 2007, 12:20
Bydliště: Kyjov, Jižní Morava

Příspěvek od STAS1 »

U vozů s jednotlačítkovým klíčem se zadní okno (či dveře) odemknou dvěma stisknutími za sebou. Odemknou se i dveře, ale po chvíli - pokud nedojde k otevření, tak se zase zamknou. takže si nenechte klíče v kufru... :wink: :lol:
Smart For Two 0,6 benzin r.v.2000 - bohužel po smrti :?
leny

Příspěvek od leny »

skvělé kolik je tu na moravě smaráků:-)cestou dopráce jsem potkala v Kunovicích bílého...a v Hradišti jsem viděla žlutého, a v Kyjově oranžový brácha? :-)to je super..až se někam pojede dejte mi vědět:-) a díky za návod na zadní dveře
leny

Příspěvek od leny »

Hustím je trochu víc, těch 220, jak píšeš.[/quote]


takže například 200 přední kola a 220 zadní..tak to může být? a je možné že když jsou kola podhuštěná že to trochu plave ve vyjetých kolejích? a taky mně trochu děsí vítr..teď v těch fujavicích to se mnou mávalo že jsem měla strach že mě to vyhodí do pangejtu a jela jsem furt 60kou ..asi ze mě neměli radost ti co jeli za mnou ale když vítr nefouká mazala jsem po dálnici 110 normálně..(když jsem si toho broučka vezla domů) už vás to někoho vyfouklo ? nebo tak lítam ve větru jen já..
Odpovědět