Vnitřní světlo nesvítí
Vnitřní světlo nesvítí
Nesvítí mi vnitřní světlo. Žárovka je ok, nevíte, kde by mohl být zakopaný pes?
451, 2008, 1l, 96000 km
Re: Vnitřní světlo nesvítí
V pojistce? Nejde zapnout ani zapínačem, ani dveřma řidiče, ani dveřma spolujezdce? Rádio Ti hraje?
Hele, nemáš v podpisu překlep? Máš asi 451, ne 452, ne?
Hele, nemáš v podpisu překlep? Máš asi 451, ne 452, ne?
450 City Coupé MC01 - havarováno, zrušeno
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus - prodáno
52A Crossblade
Michalak C7
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus - prodáno
52A Crossblade
Michalak C7
Re: Vnitřní světlo nesvítí
Všechno funguje.
Nejde zapnout ničím, ani dveřmi, ani tlačítkem.
A mám.
Nejde zapnout ničím, ani dveřmi, ani tlačítkem.
A mám.
451, 2008, 1l, 96000 km
Re: Vnitřní světlo nesvítí
Jsou asi jen tři možnosti:
a) ulomenej drát na kostru
b) zoxidovanej přepínač přímo na světýlku
c) v prdeli SAMka - bo oba plusy jdou ze SAMky, aby auto mohlo po půl hodině zhasnout
d) na tu žárovku ses jen koukal, že je vlákno v pořádku, nebo jsi ji viděl svítit někde jinde?
Nevim. Zkusil bych odpojit lampičku a přímo na konektoru měřit napětí. Ve dvou by mělo být (+) (jedno po odemnutí auta na půl hodiny, druhé po otevření dveří taky na půl hodiny), v jednom trvalé (-).
a) ulomenej drát na kostru
b) zoxidovanej přepínač přímo na světýlku
c) v prdeli SAMka - bo oba plusy jdou ze SAMky, aby auto mohlo po půl hodině zhasnout
d) na tu žárovku ses jen koukal, že je vlákno v pořádku, nebo jsi ji viděl svítit někde jinde?
Nevim. Zkusil bych odpojit lampičku a přímo na konektoru měřit napětí. Ve dvou by mělo být (+) (jedno po odemnutí auta na půl hodiny, druhé po otevření dveří taky na půl hodiny), v jednom trvalé (-).
450 City Coupé MC01 - havarováno, zrušeno
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus - prodáno
52A Crossblade
Michalak C7
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus - prodáno
52A Crossblade
Michalak C7