Svatba v Praze

Odeslat odpověď

Ověřovací kód
Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl.
Smajlíci
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: *5* 8X/ 8EX -O *srd1* *srd2*
Zobrazit další smajlíky

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Svatba v Praze

Re: Svatba v Praze

od pezot309 » pon 10 lis 2008, 21:21

Pette píše:Milý kolegové Smaráci, v pátek 24.10 2008 jsem udelal zásadni rozhodnuti a to, že jsem se oženil. na svatbu jsem jel jak jinak, nez stylove Smartem *VV* prikládam sem jednu z mnoha fotek
Obrázek
tak to teda taky přeju " hepy brzdy ču jů " :lol:

od DYK77 » čtv 30 říj 2008, 16:15

xlukas.cz píše:... starosti bude stejne jako s velkou *pisk* ...
Tak to mě těší :lol:

od DYK77 » čtv 30 říj 2008, 16:14

houzar píše: jedna ženská chlapa neuživí/
:lol: :lol: :lol:

od houzar » čtv 30 říj 2008, 07:03

xlukas.cz píše:
kimby píše:ještě, že u nás není povolené mnohoženství :lol:
smarja, dej pokoj. i jedna je vic nez dost, proto sem si vybral polovicni :wink:. to mne ale nidko nerekl, ze starosti bude stejne jako s velkou *pisk*

ovsem *cici2* nemenil bych *srd2*
mnohoženství /bigamie/ povoleno bude,protože jde do parlamentu návrh zákona /a to na doporučení expertní komise ministra Nešase,která zjistila že jedna ženská chlapa neuživí/

od houska » stř 29 říj 2008, 21:49

:lol: :lol: :lol:

od Zuziiik » stř 29 říj 2008, 21:30

houska píše:
xlukas.cz píše:
kimby píše:nejprve jsem si myslela, že jsi se oženil po druhé :lol: :shock (tím, že není odčleněn příspěvek na který jsi odpovídal :lol: )
a to ja sem si myslel, ze jeste ani oddani nejsou :roll:

housko, preju vam hodne zdravi, lasky a spokojenosti a at se ti to doma jeste dlouho rozrusta *;-)

dííííííííííííííííííík :wink:
Tak teraz som z toho nejako mimo :shock: Kto sa tu sakra vlastne zenil???

od houska » stř 29 říj 2008, 19:03

xlukas.cz píše:
kimby píše:nejprve jsem si myslela, že jsi se oženil po druhé :lol: :shock (tím, že není odčleněn příspěvek na který jsi odpovídal :lol: )
a to ja sem si myslel, ze jeste ani oddani nejsou :roll:

housko, preju vam hodne zdravi, lasky a spokojenosti a at se ti to doma jeste dlouho rozrusta *;-)

dííííííííííííííííííík :wink:

od houska » stř 29 říj 2008, 19:02

:lol: :lol: :lol:

od xlukas.cz » stř 29 říj 2008, 18:51

kimby píše:ještě, že u nás není povolené mnohoženství :lol:
smarja, dej pokoj. i jedna je vic nez dost, proto sem si vybral polovicni :wink:. to mne ale nidko nerekl, ze starosti bude stejne jako s velkou *pisk*

ovsem *cici2* nemenil bych *srd2*

od xlukas.cz » stř 29 říj 2008, 18:47

kimby píše:nejprve jsem si myslela, že jsi se oženil po druhé :lol: :shock (tím, že není odčleněn příspěvek na který jsi odpovídal :lol: )
a to ja sem si myslel, ze jeste ani oddani nejsou :roll:

housko, preju vam hodne zdravi, lasky a spokojenosti a at se ti to doma jeste dlouho rozrusta *;-)

od houska » stř 29 říj 2008, 18:26

jdu z tématu---FOTKY - Smart times 2008--- tam to moc zábava nebyla a tady jeden přispěvek a můžu se posrat smíchy :lol: :lol: :lol:


stačí jedna housková :wink:

od kimby » stř 29 říj 2008, 17:54

nejprve jsem si myslela, že jsi se oženil po druhé :lol: :shock (tím, že není odčleněn příspěvek na který jsi odpovídal :lol: )

od houska » stř 29 říj 2008, 17:48

Milý kolegové Smaráci, v pátek 24.10 2008 jsem udelal zásadni rozhodnuti a to, že jsem se oženil.

gratuluji a přeji hodně štěstí

od DYK77 » stř 29 říj 2008, 15:20

Gibone co to je za kosti. Nejsou to holky Šukalojc :lol:

od kimby » stř 29 říj 2008, 14:31

xlukas.cz píše:
teri píše:
xlukas.cz píše:kdyz se vratim k te svatbe a ono ti i s tema misskama souvisi. skoda, ze ty holky nevypadaji porad tak dobre jak ty nevesty. kazdy mame nastesti jiny vkus, ale mam pocit, ze z mnoha mnoha se se stavaji princezny a "osklivek" zustava minimum.

existuje vubec oskliva holka? *;-) :-))) (to mluvim o designu)
krása je relativní pojem.. tím, že se každýmu líbí něco jinýho, myslím, že ošklivá holka ani neexistuje.. tobě se třeba líbit nemusí, ale tvýmu kámošovi se líbit bude.. takže škaredý holky nejsou :wink:
no tak ale potom podle ceho vybiraji ty televizni hvezdy? v prumeru tam neni zadna co by se mne nelibila :roll:
ještě, že u nás není povolené mnohoženství :lol:

Nahoru