KP 2011 - fotky, vyhodnocení, názory atd....

srazy, propagace, financování
Odpovědět
Mili_K
Příspěvky: 207
Registrován: pon 26 kvě 2008, 19:04
Bydliště: Prachatice

Příspěvek od Mili_K »

Mikiho nebo Miliho ? :lol:

jinak tu je cely protrideny balik: http://www.uloz.to/9386031/kp2011-zip
Smart Forfour 1.5 Passion Aut.
Ford Mondeo TDCi Titanium ´09
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Error, je to možné ? :)
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

xlukas.cz píše:priste by to asi chtelo i ty civilni auta oznacit smartimi symboly,
Maj vlajky, ale kašlou na to :lol:
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

jancarik F2 píše:pred pulnoci se neslo tam dostat :lol: :wink:
Úps :oops: :lol: a jak jste se tam dostali ?
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Mili_K
Příspěvky: 207
Registrován: pon 26 kvě 2008, 19:04
Bydliště: Prachatice

Příspěvek od Mili_K »

ODKAZ je uz funkcni, nejakou dobu to trva nez je odkaz aktivni :wink:
Naposledy upravil(a) Mili_K dne stř 15 čer 2011, 21:46, celkem upraveno 2 x.
Smart Forfour 1.5 Passion Aut.
Ford Mondeo TDCi Titanium ´09
Mili_K
Příspěvky: 207
Registrován: pon 26 kvě 2008, 19:04
Bydliště: Prachatice

Příspěvek od Mili_K »

DYK77 píše:
jancarik F2 píše:pred pulnoci se neslo tam dostat :lol: :wink:
Úps :oops: :lol: a jak jste se tam dostali ?
po pulnoci (-:*:-)
Smart Forfour 1.5 Passion Aut.
Ford Mondeo TDCi Titanium ´09
Uživatelský avatar
Gibon
Smart ACE
Příspěvky: 3765
Registrován: úte 03 dub 2007, 10:23
Bydliště: Praha 4, vedle Jirky P
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gibon »

Do té doby jste mohli s náma vesele konzumovat veselé kalíšky.
Zaujalo mě když jsme se cestou zpět zastavovali v Kauflandu. Všichni tvrdili že si jedou koupit něco k snídani.
A všichni kupovali chlast :lol:
Milí, mladí příchozí. Jsem to nejlepší co Vás na tomto fóru čeká.
Uživatelský avatar
jancarik F2
Smart ACE
Příspěvky: 512
Registrován: stř 12 led 2011, 20:37
Bydliště: praha-sterboholy

Příspěvek od jancarik F2 »

hlad je jenom prevlecena zizen ja to rikam porad :lol:
Smart fortwo pulse turbo 62kw 11
Smart fortwo pure 700 05 prodan
CC TDI 125kw dsg
mini cooper S 128kw
kimby
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 11 bře 2008, 15:38
Bydliště: Most

Příspěvek od kimby »

:-D
Mám co mám a jsem za to ráda
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Re: je dobré být přitom

Příspěvek od DYK77 »

Ivojah píše: ( sakra proč jsme tam s manželkou nebyli s Vámi )
I já si říkám, proč to spousta lidí hodilo za hlavu. Kdo jezdí na naše srazy pravidelně, tak by pochopil v čem tahle akce byla jiná a myslím, že by takovou změnu považoval za příjemnou. Myslím si, že někteří to vzdali už kvůli tomu, že naše základna byla v kempu ve stanovém táboře, nicméně kdo dává přednost více pohodlí, mohl si snadno rezervovat chatku nebo hotel což možná bylo přehlédnuto či opovrhováno. Ono i ten kemp nebyl vybavením k zahození, přeci bych Smaráky nenahnal jen tak někam. Malou nově postavenou umývárnu s teplou vodou s WC a bar s přístřeškem s provozem do ranních hodin jsme měli hned u stanů a to takřka jen pro sebe. Kemp i jinak nabízel spoustu možností jak trávit čas. Upřímně jsem čekal větší účast severočechů, když to měli u nosu, ale nestalo se tak.
Samotný sobotní program byl dost našlapaný. Výjezd v 10:00 a návrat v 19:00 nikdo kromě mě asi nečekal, ale všechno klaplo podle plánu jak mělo. Respektive pokud něco nevycházelo, tak jsem harmonogram upravil za provozu tak, že to asi nikdo ani nezaregistroval. 1. zdrželo nás 30minutové tankování , takže jsem projížďku Krušných hor zkrátil asi o třetinu. 2. projížďce lanovou dráhou měl předcházet oběd, ale protože jsme měli hlad, byli jsme nejprve na obědě a pak jsme dali lanovku. 3. I přes to, že se nám v polovině trasy odpojil jeden účastník, nebyl problém s žádnými rezervacemi, protože nic rezervováno nebylo. 4. Vešli jsme se do časového harmonogramu i s neplánovaným nákupem v Kauflandu . Pokud by nevyšlo počasí např. na lanovku, měli jsme s Kimby v rukávu další aktivity, které jsme mohli podniknout, i kdyby se venku čerti ženili ( třeba se k nim ještě někdy vrátíme :-) )
Osobně si myslím, že pokud bychom měli dělat takové setkání znovu, nevím co by se na tom dalo ještě v rámci svých možností vylepšit. Holt znalost svého kraje a možnost osobního ověření si terénu je v tomto případě k nezaplacení a dají se tak připravovat poměrně slušné akce. Přesto, že setkání bylo třídenní , čas mi utekl jako voda a vůbec se mi nechtělo bourat stan. Budu se těšit na další pohodovou akci :wink:
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Mili_K
Příspěvky: 207
Registrován: pon 26 kvě 2008, 19:04
Bydliště: Prachatice

Příspěvek od Mili_K »

Presne tak,akce to byla pohodova a uz se tesine na dalsi a bez problemu vyrazi opet z jihu na sever ... i kdyz me zarazi,ze nikdy nikdo z jihu krom nas nejede :?
Smart Forfour 1.5 Passion Aut.
Ford Mondeo TDCi Titanium ´09
Uživatelský avatar
jancarik F2
Smart ACE
Příspěvky: 512
Registrován: stř 12 led 2011, 20:37
Bydliště: praha-sterboholy

Příspěvek od jancarik F2 »

ja bych jel hnedle znova :wink:
to uhelny safari musime nekdy dat
Smart fortwo pulse turbo 62kw 11
Smart fortwo pure 700 05 prodan
CC TDI 125kw dsg
mini cooper S 128kw
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

JJ safari je výzva. :)
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

mili_ku, spatne si je tam na jihu vychovavas. myslim, ze s duverou ti muzeme jihocesky a plzensky kraj sverit, abys o nej pecoval a nabiral nove cleny :wink:

dyku, taky tomu nerozumim a nepochopim to, ze bylo tak malo zajemcu. dovolene snad jeste nejsou. mozna to bylo i tim, ze nesel hromadny e-mail. ani trikrat vysilani v radiu nepritahlo uplne nove tvare.
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Blanka0600
Smart ACE
Příspěvky: 1374
Registrován: ned 06 dub 2008, 18:30
Bydliště: Říčany u Prahy

Příspěvek od Blanka0600 »

copak z jihu, spíš jsem se divila, že nebyla větší účast z blízkého okolí :( Když jsou pak srazy např. na Moravě ... budou se vymlouvat, že je to pro ně daleko :lol:
Dnešek bude krásnější než včerejšek
><><><><><><><><><><><><><
Smart ForFour 453, 66 kW, r. 2015
Odpovědět