jinak tu je cely protrideny balik: http://www.uloz.to/9386031/kp2011-zip
KP 2011 - fotky, vyhodnocení, názory atd....
- jancarik F2
- Smart ACE
- Příspěvky: 512
- Registrován: stř 12 led 2011, 20:37
- Bydliště: praha-sterboholy
- DYK77
- Smart ACE
- Příspěvky: 16926
- Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
- Bydliště: MOST
- Kontaktovat uživatele:
Re: je dobré být přitom
I já si říkám, proč to spousta lidí hodilo za hlavu. Kdo jezdí na naše srazy pravidelně, tak by pochopil v čem tahle akce byla jiná a myslím, že by takovou změnu považoval za příjemnou. Myslím si, že někteří to vzdali už kvůli tomu, že naše základna byla v kempu ve stanovém táboře, nicméně kdo dává přednost více pohodlí, mohl si snadno rezervovat chatku nebo hotel což možná bylo přehlédnuto či opovrhováno. Ono i ten kemp nebyl vybavením k zahození, přeci bych Smaráky nenahnal jen tak někam. Malou nově postavenou umývárnu s teplou vodou s WC a bar s přístřeškem s provozem do ranních hodin jsme měli hned u stanů a to takřka jen pro sebe. Kemp i jinak nabízel spoustu možností jak trávit čas. Upřímně jsem čekal větší účast severočechů, když to měli u nosu, ale nestalo se tak.Ivojah píše: ( sakra proč jsme tam s manželkou nebyli s Vámi )
Samotný sobotní program byl dost našlapaný. Výjezd v 10:00 a návrat v 19:00 nikdo kromě mě asi nečekal, ale všechno klaplo podle plánu jak mělo. Respektive pokud něco nevycházelo, tak jsem harmonogram upravil za provozu tak, že to asi nikdo ani nezaregistroval. 1. zdrželo nás 30minutové tankování , takže jsem projížďku Krušných hor zkrátil asi o třetinu. 2. projížďce lanovou dráhou měl předcházet oběd, ale protože jsme měli hlad, byli jsme nejprve na obědě a pak jsme dali lanovku. 3. I přes to, že se nám v polovině trasy odpojil jeden účastník, nebyl problém s žádnými rezervacemi, protože nic rezervováno nebylo. 4. Vešli jsme se do časového harmonogramu i s neplánovaným nákupem v Kauflandu . Pokud by nevyšlo počasí např. na lanovku, měli jsme s Kimby v rukávu další aktivity, které jsme mohli podniknout, i kdyby se venku čerti ženili ( třeba se k nim ještě někdy vrátíme
Osobně si myslím, že pokud bychom měli dělat takové setkání znovu, nevím co by se na tom dalo ještě v rámci svých možností vylepšit. Holt znalost svého kraje a možnost osobního ověření si terénu je v tomto případě k nezaplacení a dají se tak připravovat poměrně slušné akce. Přesto, že setkání bylo třídenní , čas mi utekl jako voda a vůbec se mi nechtělo bourat stan. Budu se těšit na další pohodovou akci
- jancarik F2
- Smart ACE
- Příspěvky: 512
- Registrován: stř 12 led 2011, 20:37
- Bydliště: praha-sterboholy
- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
mili_ku, spatne si je tam na jihu vychovavas. myslim, ze s duverou ti muzeme jihocesky a plzensky kraj sverit, abys o nej pecoval a nabiral nove cleny 
dyku, taky tomu nerozumim a nepochopim to, ze bylo tak malo zajemcu. dovolene snad jeste nejsou. mozna to bylo i tim, ze nesel hromadny e-mail. ani trikrat vysilani v radiu nepritahlo uplne nove tvare.
dyku, taky tomu nerozumim a nepochopim to, ze bylo tak malo zajemcu. dovolene snad jeste nejsou. mozna to bylo i tim, ze nesel hromadny e-mail. ani trikrat vysilani v radiu nepritahlo uplne nove tvare.
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279


- Blanka0600
- Smart ACE
- Příspěvky: 1374
- Registrován: ned 06 dub 2008, 18:30
- Bydliště: Říčany u Prahy

