Výběr SMARTa
- Winterwolf
- Site Admin
- Příspěvky: 2201
- Registrován: sob 05 kvě 2012, 22:07
- Bydliště: Praha
Já mám v CDI taky otáčkoměr z benzíňákuxlukas.cz píše: - otackomer z benzinaku ( http://im.sauto.cz/image/201307/1016/da ... g?type=im2 )
koupil jsem toho naftovyho cerno/zelenyho co jsem daval vcera odkaz auto se zda ve lusnem stavu nikde nic neboucha, chyta na prvni otoceni a motor jdepo tichu a jede to jak kr.... az me to prekvapilo ma to vetsi odpich nez muj dvoulitroje espace
takze pomalicku zacnu schanet nejaky drobnosti jako drzak napoju atd a jeden letnak potrebuju tak to pak hodim do bazaru na poptavku
- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
takze je to skutecne nafta?
jake doklady ti dal k te go motoru
jake doklady ti dal k te go motoru
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279


doklad nemam zadny rikal mi ze to delal nekdo v praze co smarty dela ale uz si nepamatuju to jmeno bylo tech informaci najednou moc
ale GO nechaval delat jiz predchozi majitel a je najeto cca 10tis km po GO a motor se zda byt v pohode jede krasne tak uvidime. nicmene kontakt na predchoziho majitele mam ale vcera nebyl doma tak jsem to pak uz neresil auto me prohlidl i znamej co do aut dela a jeho slovo pro me bylo rozhodujici
P.S. neco jsem hledal ale zatim nic co by me uplne osvetlilo muj problem
muze mi nekdo poslat do soukrome zpravy navod nebo radu jak vyndat oknou u spolujezdce zda se rozebiraj dvere z venku nebo zevnitr? mam okno spatne usazeny tak to chci predelat diky
P.S. neco jsem hledal ale zatim nic co by me uplne osvetlilo muj problem
- Winterwolf
- Site Admin
- Příspěvky: 2201
- Registrován: sob 05 kvě 2012, 22:07
- Bydliště: Praha
Včera jsem náhodou narazil na tohodle chudáčka
Doporučuji důkladnou prohlídku pravého boku a zadního nosníku
Sice o tom na netu neni ani zmínka,ale na ceduli v autě je napsáno "Vozidlo na náhradní díly"
Doporučuji důkladnou prohlídku pravého boku a zadního nosníku
Sice o tom na netu neni ani zmínka,ale na ceduli v autě je napsáno "Vozidlo na náhradní díly"
Lukáš
WiFi Host1
Dobrý den. Trochu jsem to tady prosurfoval,..
Zaujal mě inzerát http://www.autorudna.cz/cz/vozidla/smar ... 77032.html
1. asi bych se dostal pod 40 000,- Kč bez DPH. Nemusel bych tedy auto odepisovat. Dal bych ho rovnou do daní i odečetl DPH
2. Je mi jasné, že se jedná o holátko tedy myslím Pure. Vypadá to, že nemá ani rádio, budíky, ...
3. Má najeto 93 700 tedy asi relativně brzy před smrtí motoru. Počítám s ročním nájezdem 5000 km, takže třeba 2 roky by mohl jezdit a pak GO tak za 20 000,-? Co jsem tady narychlo četl tak GO je asi jen motor. Co to turbo? Co ten automat?
4. rezne někde něco nebo tak?
5. Mrknu na vše obvyklé jako čísla oken, lak, vnitřek kastle atd. jako normálně. Jasně, že ošahanej volant a řadička (aha tady asi nepoznám
Musí jet rovně i když přidávám a i když brzdím (nedržím volant)
6. Platí se ekologická daň?
Chci se na něj teď o víkendu podívat. Co ještě tak na první šupec mám hledat?
Pokud by vše vypadalo OK tak bych třeba využil někoho zkušenějšího z Vašich řad na další prohlídku ( co Smaráci obyčejně pijou?)
Dík moc všem předem
WiFi
Zaujal mě inzerát http://www.autorudna.cz/cz/vozidla/smar ... 77032.html
1. asi bych se dostal pod 40 000,- Kč bez DPH. Nemusel bych tedy auto odepisovat. Dal bych ho rovnou do daní i odečetl DPH
2. Je mi jasné, že se jedná o holátko tedy myslím Pure. Vypadá to, že nemá ani rádio, budíky, ...
3. Má najeto 93 700 tedy asi relativně brzy před smrtí motoru. Počítám s ročním nájezdem 5000 km, takže třeba 2 roky by mohl jezdit a pak GO tak za 20 000,-? Co jsem tady narychlo četl tak GO je asi jen motor. Co to turbo? Co ten automat?
4. rezne někde něco nebo tak?
5. Mrknu na vše obvyklé jako čísla oken, lak, vnitřek kastle atd. jako normálně. Jasně, že ošahanej volant a řadička (aha tady asi nepoznám
Musí jet rovně i když přidávám a i když brzdím (nedržím volant)
6. Platí se ekologická daň?
Chci se na něj teď o víkendu podívat. Co ještě tak na první šupec mám hledat?
Pokud by vše vypadalo OK tak bych třeba využil někoho zkušenějšího z Vašich řad na další prohlídku ( co Smaráci obyčejně pijou?)
Dík moc všem předem
WiFi
- Winterwolf
- Site Admin
- Příspěvky: 2201
- Registrován: sob 05 kvě 2012, 22:07
- Bydliště: Praha
Ahoj,
1, se slevou moc nepočítej ,spíš je zkus ukecat a ti přidají radio a budíky ( mají velkou zásobu dílu na Smarty)
2, viz 1
3, mám Smarta od nich s nájezdem skoro 150 000 a GO zatím neproběhla. GO se řeší jen u motoru turba převodovky moc neumírají
4, podívej se v motorovém prostoru na nosníky a pak na puchýřky pod předním oknem
5, souhlas
6, jestli se nepletu tak všechny benzíny splňují Euro lll
7, koukni se jestli fungují veškeré spínače ,páčka na světla odchází
8, jelikož píšou že má nový olej podívej se na měrku jestli je vážně čistý a nebo standard černý
9, k ceně si připočti náklady na přihlášení protože to bude na CH dokladech ( dovozová technická a emise, a pak 2x na úřad)
10, pokud to povezeš domu po vlastní ose budeš u nich muset uzavřít značně nevýhodné povinné ručení aby ti dali zelenou převozní značku takže doporučuji doma ihned písemně zrušit a uzavřít smlouvu novou
Bohužel jsem v sobotu pryč,ale v neděli tam s Tebou můžu zajet
1, se slevou moc nepočítej ,spíš je zkus ukecat a ti přidají radio a budíky ( mají velkou zásobu dílu na Smarty)
2, viz 1
3, mám Smarta od nich s nájezdem skoro 150 000 a GO zatím neproběhla. GO se řeší jen u motoru turba převodovky moc neumírají
4, podívej se v motorovém prostoru na nosníky a pak na puchýřky pod předním oknem
5, souhlas
6, jestli se nepletu tak všechny benzíny splňují Euro lll
7, koukni se jestli fungují veškeré spínače ,páčka na světla odchází
8, jelikož píšou že má nový olej podívej se na měrku jestli je vážně čistý a nebo standard černý
9, k ceně si připočti náklady na přihlášení protože to bude na CH dokladech ( dovozová technická a emise, a pak 2x na úřad)
10, pokud to povezeš domu po vlastní ose budeš u nich muset uzavřít značně nevýhodné povinné ručení aby ti dali zelenou převozní značku takže doporučuji doma ihned písemně zrušit a uzavřít smlouvu novou
Bohužel jsem v sobotu pryč,ale v neděli tam s Tebou můžu zajet
Lukáš
- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
- koroze byva kolem predniho okna
- u smarta specialita - proverit jestli je sucho pod kobercem - ridic, spolujezdec. zatekava zadnima oknama. sice opravitelne je to snadno, ale nasledky drivejsiho zatekani muzou byt trvale a velke.
-
- u smarta specialita - proverit jestli je sucho pod kobercem - ridic, spolujezdec. zatekava zadnima oknama. sice opravitelne je to snadno, ale nasledky drivejsiho zatekani muzou byt trvale a velke.
-
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279


Další rady
- jestli jsou dva klíče a jestli u obou funguje dálka. Pokud budou dva se shodnejma zubama, ale dálkovat bude jen jeden, tak pětikilo dolů.
- jestli je tam z původní výbavy alespoň tažný oko
- jestli funguje naklápění světel - za bílého dne se to pozná tak, že pokud se při rozsvícených světlech pohne tím kolečkem pod volantem, tak v každém světle musí zavrčet motorek
- jestli jsou dva klíče a jestli u obou funguje dálka. Pokud budou dva se shodnejma zubama, ale dálkovat bude jen jeden, tak pětikilo dolů.
- jestli je tam z původní výbavy alespoň tažný oko
- jestli funguje naklápění světel - za bílého dne se to pozná tak, že pokud se při rozsvícených světlech pohne tím kolečkem pod volantem, tak v každém světle musí zavrčet motorek
Naposledy upravil(a) JBC dne čtv 24 dub 2014, 10:10, celkem upraveno 1 x.
450 City Coupé MC01 - havarováno, zrušeno
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus - prodáno
52A Crossblade
Michalak C7
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus - prodáno
52A Crossblade
Michalak C7
To nejsou nosníky ale rám motoru, a ten i když je rezavej tak jen tak neprorezne protože je ze silného materiálu.Winterwolf píše: podívej se v motorovém prostoru na nosníky
Pokud to je na CH dokladech a nemá to alespoň čistopis CZ TP ten to dostane ale až na úřadě po dovozové TK tak to nemá na silnici co dělat a ta papírová zelená převozní značka je neplatná, povinné ručení je taky neplatný protože to auto nemá na silnici co dělat, to je jenom jejich kšeft s povinným ručením ze kterého mají provizi.Winterwolf píše: k ceně si připočti náklady na přihlášení protože to bude na CH dokladech ( dovozová technická a emise, a pak 2x na úřad)
pokud to povezeš domu po vlastní ose budeš u nich muset uzavřít značně nevýhodné povinné ručení aby ti dali zelenou převozní značku takže doporučuji doma ihned písemně zrušit a uzavřít smlouvu novou
Pokuď s tím někoho zastaví policajt tak to je za 4 body a pokuta na místě do 2t.Kč, v případě nehody pojišovna nic platit nebude.
- Winterwolf
- Site Admin
- Příspěvky: 2201
- Registrován: sob 05 kvě 2012, 22:07
- Bydliště: Praha
Tento zrezlý kus není součástí karoserie
Auto má CH doklady s odhláškou , doklad o proclení a kupní smlouvu. Zelenou značku dostaneš na 10 dní a máš zákonné pojištění. Když mě v tomto stavu stavěla PČR s Lagunou neřekli mi ani slovo o tom že by bylo něco špatně
Auto má CH doklady s odhláškou , doklad o proclení a kupní smlouvu. Zelenou značku dostaneš na 10 dní a máš zákonné pojištění. Když mě v tomto stavu stavěla PČR s Lagunou neřekli mi ani slovo o tom že by bylo něco špatně
Lukáš
Není to součást karoserie, je to rám motoru.


Převozní značky jsou platné pouze pokud má auto vystavený CZ TP v kterém není zapsaný žádný majitel, tudíž auto nemá klasickou RZ, pokud nemá vystavený CZ TP tak je ta značka neplatná a auto na silnici nemá co dělat a nechápu tu drzost že někomu ještě cpou povinné ručení když sami dobře vědí že je neplatný, tady si o tom můžeš přečíst:
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonom ... jit-draho/
Můžu dohledat i další odkazy.
To že Tě někdo kontroloval a sám nevěděl jak to má bejt neznamená že jinej policajt to taky nebude vědět a v případě nehody to určitě neprojde.


Převozní značky jsou platné pouze pokud má auto vystavený CZ TP v kterém není zapsaný žádný majitel, tudíž auto nemá klasickou RZ, pokud nemá vystavený CZ TP tak je ta značka neplatná a auto na silnici nemá co dělat a nechápu tu drzost že někomu ještě cpou povinné ručení když sami dobře vědí že je neplatný, tady si o tom můžeš přečíst:
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonom ... jit-draho/
Můžu dohledat i další odkazy.
To že Tě někdo kontroloval a sám nevěděl jak to má bejt neznamená že jinej policajt to taky nebude vědět a v případě nehody to určitě neprojde.
- Winterwolf
- Site Admin
- Příspěvky: 2201
- Registrován: sob 05 kvě 2012, 22:07
- Bydliště: Praha